„Розите“ продължават да се изкачват в таблицата на Югоизток

Ds olil

Втора поредна победа постигна ФК „Розова долина“ като гост след възобновяване на първенството. С 1:0 в 17-ия кръг съставът на Казанлък надигра и ОФК Хасково (Хасково) след автогол на домакините в първата част на двубоя.

През второто полувреме казанлъчани отново доминираха на терена, а възможности да отбележат имаха Иван Чергев, Венцислав Иванов и Пламен Колев. След 18 срещи, ФК „Розова долина“ вече са четвърти в класирането на своята група, с 11 победи, 4 загуби и 3 равенства (36 точки).

„Доволен съм от постигнатите две победи. Надявам да се възстановим в събота за срещата с „Гигант“ в Казанлък и да няма умора в отбора“, коментира наставникът на футболистите Атанас Апостолов. Мачът е от 14:00 на стадион „Севтополис“. Публика обаче няма да се допуска.

Снимка: Ултра Хасково