Първа загуба в първата проверка

Ds olil

В първа контрола за зимата на 2013 година, казанлъшкият ,,Розова долина,, отстъпи с 1:2 на ,,Миньор,,/Раднево/ на стадион ,,Минерал,, в село Овощник.Още в 5-та минута след грешка на защитата и контраатака символичните гости вкараха за 0:1 във вратата на Златко Костадинов,а след 15 минути удвоиха след съмнение за излязла топка в аут,но арбитрите прецениха да посочат центъра за 0:2.Последните изнервиха двубоя след неадекватни и неточни отсъждания,плахо помагайки на тима от Областната група-,,Миньор,,.Казанлъчани играха с два тима,като през втората част се появиха напусналите през есента офанзивният Николай Стоичков-,,Камата,, и дефанзивният екскапитан Милен Христов.Не играха в равностойния и спокоен мач защитниците Архипов и Нейчев,които са на лекции във ВУЗ,в игра не влязоха Венелин Братанов,Пламен Стоянов и Владислав Калайджиев.Близо пет минути преди края на първите 45 минути,отдясно младият и нисичък Пламен Колев след рикошет намали за крайното 1:2.Асен Асенов и Ахмед Фаиков пропуснаха да реализират през по-силното първо полувреме,а спорно нарушение неотсъдено от съдията ни лиши от дузпа в съботния топъл ден пред близо 100 души.Ръководството сподели след първата за годината проверка: ,,Доволни сме от движението в играта,в началото подходихме отпуснати.Нужно е да играем по-разкрепостено и свободно,на пас с повече хъс.Някои от футболистите имат много да наваксват,дори и да ,,свалят,, от килограмите си.С поне 4-5 ще се разделим,а близо 4-5 сигурни контроли ни предстоят с ,,Димитровград,, и ,,Левски,,/Карлово/.Вероятно ще играем с ,,Тунджа,,/Ямбол/ и юношите на ,,Берое,,/Стара Загора/,не изключваме и тест с тима на Нова Загора и ,,Верея,,/Стара Загора/.Все още уточняваме терени и часове,а след срещите сме предвидили и възстановяване в квартал,,Казанлъшки минерални бани,,.