Поредна загуба за „Розова долина”

Първи гол за „Розова долина“ и поредна четвърта загуба в първенството на Югоизточната „В“ група записаха футболистите, водени от старши треньора Даниел Христов. Последният игра в мача от 21-вия кръг срещу гостуващия тим от Пловдив – „Спартак“ завършил при резултат 1:3.
Единственият гол за домакините от стадион“Севтополис“в 6-та минута отбеляза новото попълнение в отбора Григор Георгиев. Голмайстори за „Спартак“ Пловдив станаха Станимир Димитров в 29-та минута, Благовест Зайцев в 55-та и Константин Атанасов, малко преди финала на срещата.
След междинния кръг в сряда, „розите“ се смъкват с място надолу в таблицата и вече са 13-ти от 18-те тима на Югоизточната „В“ група, с 8 победи, един равен мач и 12 загуби от началота на сезона и актив от 25 точки. Ботев“ Гълъбово остават на върха с 46 точки и по-добър голов актив от втория – „Хасково 2009″(25т.).
В следващия кръг, на 23 март (събота), казанлъчани гостуват на „Брестник“ . Тимът е на дъното в групата – 17-ти, едва с 11 точки.