Победа в първа домакинска контрола за лятото

С хеттрик на Николай Георгиев-„Ниньо“ и един гол на Венцислав Иванов, „Розова долина“ победи „Димитровград 1947“ с 4:2 в третата си лятна проверка в Казанлък.

„Равностойни първи 45-ет минути, а три минути преди края на първата част ни отбелязаха за 0:1 след статично положение. Денчо Кършаков фаулира играч на гостите, които реализираха първото попадение след пряк свободен и удар с глава.

Второто полувреме увеличихме „оборотите“ и създадохме доста положения за гол.  След „късо“ подаване от корнер и в далечния ъгъл на вратата изравнихме за 1:1. От дузпа покачихме за 2:1, а при грешка на Христов и на празна врата 2:2.

Последваха минути на силна наша игра и още две наши попадения, по една ударена греда от двата тима в полезна контрола.

Все още предстоящия мач със Сливен след седмица не е уточнен като час и място, а днес 20 играчи играха на „Севтополис“, уточниха от щаба на „Розите“ след 4:2.