Казанлъшките катерачи с две първи места от Купа „България“

Националната спортна академия бе домакин на втория кръг от Купа „България“ по спортно катерене в дисциплината боулдър за деца, юноши и девойки. Около 80 участника се съреноваваха помежду си в тази доста силова дисциплина. И този път клуб „Селт“ изпъкна с най-големите си състезатели, които спечелиха 3 медала. Хегемонията беше разбита от двама юноши – Стоян Петров, който е 1-ви в групата до 19 г. и Иван Бонев също 1-ви при 15-годишните, Десислава Димова остана 2-ра при девойки до 17 г., Симона Щонова – 4 място в същата група, а Йоанна Недялкова – 5-та при девойки 15г.  По – малките ни състезатели продължават да трупат така нужния им опит. Анна- Мария Бонева завърши с 12 място при 11 г., Ани Ванкова – с 8 място и Рая Мартинова – 9 място при 13 годишните.