Иво Иванов игра цял мач за престижен хикс на Берое в Израел

Ds olil

„Берое“ отпадна във втори квалификационен кръг на турнира Лига Европа, но с високо вдигната глава. „Заралии“ изпуснаха да победят силния тим на „Апоел“ в Тел Авив и стигнаха само до 2:2. След пресилена дузпа Омар Дамари откри резултата в 21-ата минута. В последната минута на първата част Пламен Крумов изравни с превъзходен гол от пряк свободен удар. Омар Дамари отново изведе „Апоел“ напред в 61-ата минута. Десет минути по-късно обаче нов шедьовър, този път на Давид Каядо, доведе до крайния резултат. Шансът не бе на страната на „Берое“ през цялата среща и „зелените“ пропуснаха редица голови положения. Цял мач за старозагорци игра казанлъшкият защитник Иво Иванов, който се отличи със стабилни изяви на негостоприемният стадион „“Блумфийлд“. 8000 зрители имаше на мача-реванш, сред които и вярна агитка от Стара Загора. Така с краен резултат 6:3 след двата мача израелците продължават в следващата фаза на турнира, където ги чака румънският Пандури.