Служители на ОД МВР – Стара Загора с куп отличия от състезания

Ds olil

Съставът на ОД МВР- Стара Загора спечели бронзовите медали в комплексното класиране от Националния преглед по полицейска лична защита (заключителен етап) и републиканското първенство по карате за служителите на МВР. Организатор на проявите е „Спортна асоциация- МВР“, а домакин – курортът Кранево. В съревнованието победиха служителите на ОД МВР Русе. ОД МВР Стара Загора и ОД МВР Сливен представиха СК „Верея 2006“ в състезанието. Нашите участници, в това число и представители на полицията от Казанлък, са носители и на индивидуални отличия.

Служители на полицията от ОД МВР – Стара Загора заедно с победителите – отборът на русенската полиция

Отборът по ПЛЗ, Александър Йорданов и Ралица Върбанова, се класираха на трето място по ПЛЗ. Отборът мъже на „кумите“ – Георги Кайраков, Александър Йорданов и Митко Георгиев завършиха на второ място. Сребро от надпреварата на „ката“ спечели Ралица Върбанова, както и Александър Йорданов – на „кумите“, до 84 кг. Третото второ място за състава ни е за Георги Кайраков – в дисциплина „ката“, като той е носител и на бронз в „кумите“. Митко Георгиев също е с трето място („кумите“) при до 84 кг.