„Розите“ бият с лекота в Сливен

Ds olil

Успешен 23-ти кръг за ФК „Розова долина“. При гостуването си на ОФК „Сливен 2000“ футболния тим на Казанлък записа четири попадения в срещата и не допусна да бъде отбелязан гол. Още в 40 сек.  Емил Рачев вкара първото си попадение, като резултатът до почивката се запази при 0:1. В началото на второто полувреме, при силен натиск от страна на гостуващия тим, за нула време бяха вкарани другите три гола за „Розова долина“. Николай Стоичков, отново Рачев от далечен удар и Пламен Колев записаха имената си сред голмайсторите на 23-тия кръг в Югоизточна В група. Бяхме по-добрия отбор, доминирахме през цялото време на терена, коректно съдийство, такъв бе лаконичния коментар на президента на клуба Георги Мермеклиев за успешния финал на срещата. Пропуски, греда на Владислав Калайджиев, минути преди края на срещата и жълт картон за Николай Цонков допълват статистиката на мача ОФК „Сливен 2000“- ФК „Розова долина“. Само точка дели казанлъшкия тим от третото място в групата. В тройката са ОФК „Несебър“ с 61 точки, ФК „Загорец“ с 51 и ФК „Димитровград-1947“ – Димитровград с 48 точки.

Следващата събота, на 2 април, у дома „розите“ приемат „Асеновец -2005“ Асеновград.