Безобразно съдийство посече „розите“ в Карлово

Ds olil

„Розова долина“ загуби с 2:1 при гостуването си на ОФК „Левски“ Карлово. Безобразно съдийство и отменен гол на Григор Георгиев, при несъществуваща засада, белязаха участието на казанлъшкия тим в срещата от 22-ри кръг на първенството в Югоизточна В група. Отново Григор Георгиев бе точен за „Розова долина“ и неговото попадение в 75-та мин. срещата бе зачетено при 2:1.

Победата е втора за тима на Карлово през пролетта, а трите точки дадоха глътка въздух на отбора в битката за оцеляване. Двата отбора изиграха оспорван двубой на стадион “Васил Левски”, като през първата част домакините владееха по-продължително топката. При една от атаките си домакините откриха резултата, чрез Филип Лупов. Малко по-късно, Григор Георгиев прати топката във вратата на домакините, но попадението бе отменено, след маркирана засада от страничния рефер. Така първата част приключи с аванс в полза на „Левски“ (Карлово) – 1:0. Втората част продължи в същото темпо. В 55-ата минута домакините удвоиха преднината си след гол на Цветан Павлов – 2:0. Григор Георгиев намали резултата за 2:1 в 75 мин. До края на двубоя нов гол не падна и „Левски“ (Карлово) се поздрави с победата.

С 44 т. „розите“ са четвърти в подреждането на групата, след лидера ОФК „Несебър“ с 62 точки, „Загорец“ /48 т./ и „Димитровград“/47 т./.

На 27 март, неделя, ФК „Розова долина“ гостува на ОФК „Сливен-2000″“.