9 гола за 9-та победа на „розите“

В последен домакински мач за сезон 2013/2014 г. във В Югоизточна футболна група „Розова долина“ очаквано разгроми ОФК „Сливен 2000“ със 7:2. До 10-та мин. казанлъчани водеха с 2:0, след попадения на Григор Георгиев и технично с пета на Иван Чергев. Сливенските футболисти отбелязаха едно от почетните си попадения три минути след последния гол, при грешка на защитата на домакините, а 2 мин. по-късно, отново Георгиев бе точен за 3:1.

На финала на първото полувреме Теодор Кьосев реализира технично за 4:1. Отново той, след повече от час игра, отбеляза петия гол за „розите“. В 70-та мин. гостите от Сливен намалиха резултата при 5:2, а след десетина минути дефанзивният Николай Цонков технично вкара за 6:2, за радост над малко повече от 100 души на ст. „Севтополис“. Хеттрик и финалното 7:2 добави Теодор Кьосев в  последния мач на „Розова долина“ пред родна публика за сезона.
За победата над „Сливен 2000“ казанлъчани играха в състав Александър Петрунов /Курделов/, Христо Терзиев, Нейчев – капитан и играещ пом. треньор, Николай Цонков, Николай Архипов /Колев/, Александър Георгиев – играещ ст. треньор, Христо Паричков, Апостолов /Тонислав Терзиев/, Кьосев, Григор Георгиев, Чергев.
След 31 мача , с 32 точки „Розова долина“ заема 12-то място в групата. Дотук казанлъчани имат 9 победи, 5 равни и 17 загуби, с негативен голов пасив 40:48.
Последният двубой на „розите“от първенството е с „Евроколеж“ Пловдив в събота.