13 победи в групата и 13 мача без загуба!

Над 1170 минути без загуба /в девет мача за Трета лига и четири в Турнира за Купата на Аматьорската футболна лига/ продължават „Розите“ след днешното 2:1 срещу тима от Карнобат. В съботния пролетен следобед представителният ни футболен тим взе трите точки след равностойни минути, малко положения за попадения и провокативна игра на гостите. Вече с 44 точки в актива си  и 4 място /след едва 4 загуби, 5 ремита и 13 победи след 22 срещи/ от 18 отбора и позитивен баланс при головата разлика: 47:31. Новото – старо попълнение Венцислав Иванов с две попадения в 21-вата и 75-та минути донесоха победата за казанлъшкия отбор, а след близо час игра гостите от ОФК „Карнобат“ отбелязаха на градския ни стадион. Кольо Чахов освен, че нацели гредата и асистира при първото попадение за Венци Иванов. Последният отново вкара победното попадение след статично заучено положение и центриране на Ахмед Фаиков.
Адмирации за младия Петьо Маринов на вратата на „розите“ за мъжката и борбена игра, за силата на духа, за възпитанието и достойното поведение!!!

„Труден борбен мач, очаквано победихме и желаехме повече трите точки. Не мислехме за подобно развитие на срещата, но въпреки умората „стиснахме зъби“, коментира голмайсторът Венци Иванов. Атанас Апостолов не игра в мача, поради травма и бе категоричен след победния край: “ Не мисля, че имаше умора. Рязката смяна на температурите оказа влияние, важното е победата и трите точки. Поздравявам момчетата за успеха и за това, че се „вдигнаха“ след изравняването. Имаше напрежение след равенството в миналия мач с Марково, първите минути на второто полувреме нямаше агресия и не бяхме компактни, допуснахме „лек“ гол. Ще поговорим за този мач и анализираме с момчетата, но ще дадем всичко от себе си в мачовете от пролетта за Купата и за Югоизточната трета лига“, добави Наско Апостолов.
Последният изведе тези 11-ет титулярни футболисти на „розите“: Маринов, Фаиков, Венцислав Иванов, Данаил Иванов, Вълчев, Иво Иванов-капитан, Кольо Чахов, Цветан Чахов, Чернаков, Колев и Стоичков.