Честита шампионска титла на ВК „Казанлък“!

Купата вече е наша!

Tимът на „Казанлък Волей“ разгроми с 3:0 „Марица“ (Пловдив) на финал в държавното първенство по волейбол на България за девойки под 20 години и спечели златните медали от тазгодишната надпревара на БФВ.

Момичетата на Боби Крачанов и Иван Енчев заслужено отнесоха пловдивчанки, водени от екстреньора ни Деян Боюклиев.

След 26:24,25:20 и 25:18 състезателките на „Казанлък“ доказаха, че са лидери при девойките до 20 години и отново Шампионки на България! Година по-рано нашият състав се класира трети в държавното първенство, а през 2017 г. волейболистките ни пак се качиха на върха и станаха отбор на годината на Казанлък.

Съставът ни има и три индивидуални награди от финалния турнир тази година – за Мариела Салиева, Мария Кривошийска и Кристина Йорданова!

Честито, момичета! Доказахте, че можете и сте най-добри в страната!