Старшата на „Розова долина“ с победа в местното дерби!

„Гордея се с моите момчета. Искам да ги поздравя за мъжката игра и раздаването“, така коментира успехът с 1:0 над състава на „Арсенал“ Казанлък наставникът на юношите старша възраст на ФК „Розова долина“ Милен Христов. В 15-и кръг на Зоналното първенство – Стара Загора неговите възпитаници надделяха с местното дерби срещу школата на „Арсенал“, а единственият гол в срещата реализира Илия Георгиев в 30-та минута.

До края на сезона остават още четири кръга. Ще се опитаме да извлечем максимума във всеки един от предстоящите ни мачове, за да подобрим класирането си в групата, коментира треньорът на юношите от „Розова долина“. Възпитаниците на Милен Христов са четвърти в подреждането.

В следващия кръг казанлъчани гостуват на ФК „Ботев“ Гълъбово. Мачът на юношите ни е на 3 май от 15:00 часа.