„Розова долина“ с точка от гостуването си в Първомай

Равенство 2:2 записа съставът на ФК „Розова долина“ в 11-и кръг на първенството на Югоизточната група срещу домакините от „Борислав-200“ Първомай.

„Започнахме добре, показахме характер, но и направихме много пропуски“, коментира играещият старши-треньор Атанас Апостолов. Домакините откриха резултата след изпълнение на дузпа и успяха да увеличат преднината си с втори гол в рамките на първото полувреме.  „Имахме шанс за реванш при положение за дузпа, която не бе отсъдена“, разказа Апостолов.

Въпреки предимството на „Борислав“ „Розите“ се връщат в играта с попадение от дузпа в 62-та минута на Милен Христов и с нов гол за изравнителното 2:2 на Пламен Колев (84-та минута). Пропуски на Марио Йовев и Владислав Каладжиев можеха да направят резултата още по-изразителен, но нямахме този шанс, допълват от щаба.

В следващия си двубой у дома „Розова долина“ посреща лидера на групата ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“. Мачът е на 27 октомври, от 16.00 ч. Съставът ни е девети в класирането.