„Розите“ продължават серията без загуба

Трето реми и поредна среща, в която футболистите на „Розова долина“ не допуснаха загуба в двубой от първенството на Трета лига – Югоизточна група. Такава е равносметката след 25-и кръг, в който казанлъшкият тим прие на стадион „Севтополис“ ФК „Сокол-Марково“ Марково. Въпреки отсъствието на контузени и наказани играчи от състава на „Розите“, домакините играха борбено, но имаха малшанс и не успяха да запишат победа у дома. Единственото попадение за отбора ни отбеляза Пламен Колев в 23-та минута.

Голът за гостите падна в 62-ата минута и те изравниха за крайното 1:1. За състава ни пропуски направиха Венцислав Иванов и Цветан Чахов, а старши-треньорът Атанас Апостолов обясни за кадровите проблеми на отбора. Възможностите ни са много по-големи от това, което показваме в последните срещи, каза „старшията“ на „Розова долина“.

Казанлъшкият тим е пети в класирането на групата с 48 точки. В следващия кръг, на 31 март, съставът ни гостува на лидера СОФК „Несебър“.