„Розите“ отново водят на Югоизток

Трета поредна победа в новото футболно първенство на Трета лига – Югоизточна група отбеляза ФК „Розова долина“, побеждавайки у дома ФК „Раковски 2011“ с 2:0.

Автор и на двете попадения стана опитният Емил Рачев в 45-та и 55-та минута на срещата. Двубоят бе равностоен, особено в първото полувреме, когато двата тима създаваха доста повече емоции за публиката по трибуните на стадион „Севтополис“. Феновете ще го запомнят и със пропуск на Емил Рачев във втората минута, когато бе нацелена вратата на противниковия отбор, както и с малкото голови положения.

За отбора на „Розова долина“ не играха, основно заради здравословни проблеми, опитните Цветан Тодоров, Владислав Калайджиев и Атанас Апостолов. Липсваха и защитниците Боян Нейчев и Петко Георгиев. С трите си победи, без допуснат гол, ФК“Розова долина“ остават начело на Трета лига -Югоизточна група преди двубоите от четвърти кръг на първенството.

За отбора, воден от старши треньора Александър Георгиев, през седмицата предстои двубой в турнира за Купата на България. Той ще бъде игран на 31 август в Кошарица.