„Розите“ губят в Съединение

„Розова долина“ претърпя загуба при гостуването си на „Гигант“ Съединение с 2:1. Няколко положения имаше отборът на Казанлък през първото полувреме на срещата, от които момчетата на старши треньорът Александър Георгиев не успяха да се възползват, за да поведат в резултата. Далеч по-активни бяха домакините, които в началото на второто полувреме натрупаха два гола в сметката си за мача, а в 60 -та минута Ахмед Фаиков успя да вкара единственото попадение за „Розова долина“ в срещата от 29-ти кръг в Трета лига-Югоизточна група. Тимът на Казанлък е четвърти, на 11 точки от лидера „Загорец“ и вече на четири точки от третия ОФК „Карнобат“.

В следващия си двубой, на 6 май, на стадион „Севтополис“ „розите“ приемат „Атлетик“ град Куклен. Мачът е от 18:00 часа.