Призови места за казанлъшките грации от софийска купа

Трите отбора на СК „Розова долина“, с участие в VIII Турнир по художествена гимнастика за купа „Нюанс НСА 2021“ в София, се завърнаха с множество медали. При най-малките ансамбли – до 2013г., без уред, казанлъшките грации станаха втори и се окачиха със сребърните отличия. Ансамбълът ни се представи много добре в съчетанието си с топки при девойки младша възраст, до 10 години, като станаха вицешампионки. При ансамблите ДМВ, тройката на „Розова долина“ на второ поредно състезание оставя конкуренцията след себе си, завоювайки златни медали от съчетанието с топки. Старшата възраст от първия ни ансамбъл също взе златото, но на съчетание с обръчи, а вторият ансамбъл намери място в почетната осмица, като стана 4-ти. Момичета от ансамбъл жени на казанлъшкия клуб успяха да се преборят за второто място и се окачиха със сребърни медали. Треньори на младите ни надежди в гимнастиката са Мариана Ламбова и Милена Калайджиева. В начало на юни те ще защитават медалите си в Пловдив, на купа „Тракия“.