Пореден двубой без загуба, в „ТОП 5“ сме!

Вече пети мач казанлъшкият „Розова долина“ не познава „вкуса“ на загубата в Трета лига на „Югоизток“. На своя стадион „Севтополис“, след равностоен мач и есенно време, взехме точка след 2:2 от смолянския „Родопа“. Още в третата минута, след като дефанзивните ни играчи не удържаха Кисьов, гостите учудващо поведоха с 0:1. В 24-та минута Пламен Колев бе съборен в наказателното поле и реализира за 1:1. Опитният играещ старши-треньор Атанас Апостолов „проби“ отляво и с прецизен пас „качи“ топката на Чахов за 2:1 в 38-та минута, за финал на първата част. 10 минути след началото на второто полувреме от дузпа Даниел Кутев оформи крайното 2:2. Въпреки притежанието на топката и положенията пред вратата на „Родопа“, казанлъчани не взеха трите точки в спокоен и лежерен мач. В самия край влезлият за домакините Денислав Вълчев „тресна“ горната греда, а Влади Калайджиев след контузия напусна терена. Отново Иво Иванов не игра за тима на Казанлък. след като не е възстановен за срещите ни.
В „ТОП 5“ сме в групата от 18 отбора с фаталните 13 точки /само на три от третия/ и положителен баланс: 4 победи, едно реми и 2 загуби /14-11 като голов актив/.
В събота гостуваме на „Димитровград-1947“ в осмия кръг при аматьорите.