Осми мач без загуба

Съставът на ФК „Розова долина“ Казанлък изигра още един мач, в който не допусна загуба и запази класирането си в групата. В двубоя от 13-и кръг „Розова долина“ направи равенство – 1:1 с гостуващия тим на „Сокол“ Марково. В средата на първата част падна и първият гол в срещата, като гостите поведоха в резултата, а малко след това (72-та минута) Пламен Колев от състава на „Розите“ изравни. Двубоят ще се запомни и с отменен гол на Атанас Апостолов след спорна засада и неотсъдена дузпа за спъване на капитана Иво Иванов. Трима играчи, заради получени жълти картони, ще пропуснат срещата срещу „Ямбол“ за Купата на Аматьорската лига, тази сряда, от 14:00 часа на стадион „Севтополис“ в Казанлък. В събота, 20 март, казанлъшките футболисти гостуват в Бургас на „Черноморец 1919“.