Малшанс на старта за „Розова долина“

„Розите“ загубиха минимално от „Атлетик“/Куклен/, които се наложиха с 1:2 при гостуването си в Казанлък, на стадион „Севтополис“. Два гола на Димитър Джонджуров в 4-та и 9-та минута дадоха солидна преднина на „баските“. През втората част опитният помощник-треньор Иван Чергев намали с красиво попадение в 75-та минута. Пред близо 300 фена на „Цар Футбол“ казанлъчани изиграха силни минути, доминираха през целия мач и пропуснаха трите точки.
Офанзивните състезатели пропуснаха да отбележат след близо десетина удари към опитния Акалски. Последният спаси гостите от поражение и въпреки превъзходството на „Розова долина“ /60 на 40 % притежание на коженото кълбо / стартирахме с малшанс и загуба.
Състав на ФК „Розова долина“: Петър Маринов, Атанас Апостолов -играещ старши треньор /Росен Илиев/, Владислав Калайджиев, Данаил Иванов, Денислав Вълчев /Ахмед Фаиков/, Диян Димов, Иво Иванов – КАПИТАН, Кольо Чахов /Иван Чергев-играещ помощник треньор/, Николай Стоичков, Пламен Колев, Руси Чернаков.
Във втория кръг гостуваме на „Гигант“ в Съединение на 15 август.