Малшанс за „Розите“, изпуснахме победата срещу Хасково

ФК „Розова долина“ загуби с 1:2 от гостуващия „Хасково 1957“ в среща от 23-и кръг на Трета лига- Югоизточна група.

За хасковлии през първото полувреме отбелязаха Юли Шекеров и Марио Йовов, като последният бе в редиците на „Розова долина“ в по-ранни сезони. Домакините намалиха резултата през втората част, чрез Ахмед Фаиков в 60-та минута. „Розите“ изпуснаха други две положения, с които можеха да изравнят и поведат в резултата чрез Иван Чергев и Михаел Лалев.

„Отпуснати ли бяхме, толкова ли ни бяха силите в този ден, две грешки, два гола, после ни беше трудно да се върнем в мача“, коментира голмайсторът след двубоя. „Едно статично положение и индивидуална моя грешка за втория гол, после ни беше трудно. Имахме си ситуациите, но не съумяхме дакрай да се възползваме“, призна и играещият старши-треньор Атанас Апостолов.

В следващия кръг , на 6 април, „Розите“ гостуват на „Загорец“ в Нова Загора.

Състав на ФК „Розова долина“ срещу „Хасково 1957“:фАлександър Петрунов, Петко Георгиев, Димитър Вакавлиев-капитан, Даниел Иванов, Ахмед Фаиков, Николай Стоичков, Атанас Апостолов – играещ старши треньор, Пламен Колев, Кристиан Петров, Михаел Лалев, Венцислав Иванов.