Купата на юношите старша на ФК „Розова долина“ пристигна на стадион „Севтополис“

Тържественото връчване на купата от спечелването на първенството за юноши старша възраст в областната група предшества началото на последния за сезона футболен двубой на ФК „Розова долина“ срещу „Миньор“ Раднево днес.

Юношите на школата, водени от треньора Милен Христов, получиха отличието от представители на БФС, аплодирани бурно от публиката на стадион „Севтополис“ и по-малките футболисти на клуба от различни възрасти.

Казанлъшкият тим, с 48 точки, е в челото на областната група по футбол за юноши старша възраст, пред ФК „Стара Загора“ и дебютантите от „Мъглиж“. От 18-те си мача за сезона юношите старша възраст на „Розова долина“ имат 15 победи и само 3 загуби. Част от момчетата играят като титуляри и в мъжкия футболен тим на „розите“.

Церемонията по връчването на трофея на младите футболисти създаде настроение на терена. Само за по-малко от десет минути, мъжкият тим на ФК „Розова долина“ поведе с 2:0 над „Миньор“ след голове на Милен Христов, от дузпа, и Кристиан Петров.