Красиви голове и пълно превъзходство за „розите“ в мача срещу „Свиленград-1921“

С 4:2 приключи предпоследният домакински двубой за ФК „Розова долина“ на стадион „Севтополис“ срещу деветия в класирането на Трета лига- Югоизток – тимът от Свиленград. Домакините поведоха в самото начало на двубоя, още в 3-та минута, след отлично изигралия двубоя Владислав Калайджиев, който отбеляза за 1:0. Последваха минути на тотално надмощие и превъзходство за футболистите на Казанлък, а при самостоятелна акция, след близо половин час игра, Кристиян Петров реализира втория гол за домакините в мача. На Калайджиев (в 38-та минута ) бе приносът за третото попадение и класическото 3:0 в резултата. Последва още радост за малкото зрители по трибуните на стадион „Севтополис“. След 65 минути игра влезлият юноша на „розите“ Михаел Лалев, заменил капитана Атанас Апостолов, прибави четвъртия гол в мача, при това с красива задна ножица и изключително ефектно пред погледа на феновете. След допуснати грешки в защитата на казанлъчани, гостуващият ФК „Свиленград-1921“ се разписа с две попадения. Така головете в срещата станаха общо шест.