Златен Симеон Дичев!

Състезателният живот в ШК „Казанлък 21“ продължава и през ваканцията. На завършилия преди дни традиционен турнир за Купа „Контур Глобъл“, в групата до 10г., при силна конкуренция на деца от цялата страна, възпитаникът на Петранка Драганова Симеон Дичев спечели поредната си купа и златен медал.

Симеон е убедително доказателство как с постоянство и сериозно отношение към тренировките добрите резултати не закъсняват, похвалиха го от клуба. За първото си място шахматният талант спечели и велосипед, заслужена награда за положените усилия.

По същото време, в Приморско, на Държавно индивидуално първенство за сеньорини 50+ и 65+ (12-16 юни), жените състезателки на клуба се бореха за достойно представяне. При липсата на спортно щастие и срещу сериозна конкуренция, след 7 кръга, WFM Петранка Драганова завърши с пето място, следвана от Диана Дякова.