Виртуозен гол на нашенец взриви мрежата /ВИДЕО/

Уникален гол от над 30 метра заби във вратата на „Мини Марица Изток“ Раднево футболистът на „Тунджа“ Павел баня Димитър Димитров през уикенда. В средата на второто полувреме заралията отбеляза гола, след като топката на два пъти се удари в горната греда преди да се озове в мрежата.

Двубоят бе последен за есента между двата състава, които се състезават в областната група-мъже Стара Загора.
Отборът на Павел баня надигра с 3:1 третия във временното класиране, като още до десетата минута „Тунджа“ вече водеше с 2:0 след два гола на казанлъчанина Щерьо Щерев. Той отбеляза от дузпа, а вторият му гол дойде след страхотен удар от 25 метра в далечния горен ъгъл на вратаря.

С този си успех „Тунджа“еднолично се нареди на четвъртото място във временното класиране с актив от 14 точки, непосредствено след отбора на „ММИЗТОК“ – Раднево.