Бурни емоции в залата на поредния успешен мач за „Казанлък“

Страхотно представяне направи отборът на Волейболен клуб „Казанлък“ срещу състава на „Славия“ в подновяването на първенството при дамите. Над два часа игра в зала „Багира“, обрати, бурна подкрепа на публиката и много емоции за финал след 3:2 (25:22, 25:23, 23:25, 17:25, 17:15). Момичетата на Стоян Гунчев отново се раздадоха в залата, извоюваха сладка и изстрадана победа срещу равностоен съперник.

„Казанлък“ тръгна ударно в мача, доминирайки в първите два гейма. След отпускане във втората част, гостенките наваксаха и на свой ред поведоха, като последваха многократни изравнявания в резултата. След 18:18 напрежението се покачи, след като повеждаше ту единият, ту другият отбор, но в крайна сметка „Славия“ спечели третата част, а мачът навлезе в решителна фаза. „Белите“ успяха да запазят преимуществото си и в четвъртия гейм, изравняйки силите. В тайбрека отново се завърза преследване, а до последно съставът ни показваше, че има възможностите и желанието за победа. И го направи!

С този успех, победите за отбора ни вече са шест от началото на сезона.