Малките атлети от клуб „Пендарева“ с два медала от турнир в Стара Загора

През уикенда се проведе поредният кръг от веригата “GoKids” в град Стара Загора. Казанлъшкият клуб „Пендарева“ взе участие с 25 деца на възраст от 2011 до 2020 година.

Всички наши състезатели се представиха отлично, показаха упоритост, желание и спортен дух, и постигнаха много добри резултати, обяви треньорката на атлетите Габриела Тенева.

Малките спортисти завоюваха в турнира два медала. Даниел Карабоюков (2015) е златен медалист на 600 метра, Илеана Ковачева (2014) е със среброто на дълъг скок.

Гордеем се с вас, деца! Продължаваме с усмивки и мотивация подготовката за зимния сезон“, добавят от СКА „Пендарева“.

Последвайте ни и в Телеграм