Волейболният ни отбор играе в Казанлък днес

Воденият от старши-треньора Стоян Гунчев състав посреща в петъчната вечер в младия състав на столичния клуб „Хектор“. Двубоят е от 18:00часа.

В предишния си мач срещу шампионките от „Марица“ (Пловдив) момичетата загубиха с 3:0.

Двубоят започна лошо за „маричанки“, тъй като „Казанлък Волей“ поведе в началните минути, имаше равностойни моменти, изравнявания и два геймбола при 24:22 и 25:24, но „маричанки“ успяха да ги неутрализират и взеха първата част с 27:25.

Момичетата на Борислав Крачанов затвориха втория гейм след за 25:16. Третият започна равностойно, но маричанки постепенно направиха преднина 18:16, 21:16 и приключиха мача след 25:20.

След четири мача, от които три са спечелени, с актив от 8 точки казанлъшкият тим е четвърти в първенството при жените. Дебютантът при дамите „Хектор“ има само една извоювана победа дотук, срещу състава на „Марица 2022“.