Сребърни медали за спортната ни стрелба от турнир в Стара Загора

Втори места завоюваха на провелия се в Стара Загора турнир по спортна стрелба с малокалибрен пистолет „Марин Недков“ (29 -30  май) състезатели на клуб  „Севтополис“.

Сребърният медал при юношите е за Александър  Фильов, а при момичета – за Йоанна Иванова. За  Йоанна това е първо състезание с малокалибрено оръжие, разказва треньорът ѝ Нели Йончева. В момента тя участва в Държавно първенство и очакванията към нея са за поредно отличие.

За  Александър и останалите юноши и девойки на казаналъшкия клуб предстои участие на пушка  в силния Държавен турнир „Левски“ в град София.

Да им пожелаем успех!

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *