Втори места завоюваха на провелия се в Стара Загора турнир по спортна стрелба с малокалибрен пистолет „Марин Недков“ (29 -30 май) състезатели на клуб „Севтополис“.
Сребърният медал при юношите е за Александър Фильов, а при момичета – за Йоанна Иванова. За Йоанна това е първо състезание с малокалибрено оръжие, разказва треньорът ѝ Нели Йончева. В момента тя участва в Държавно първенство и очакванията към нея са за поредно отличие.
За Александър и останалите юноши и девойки на казаналъшкия клуб предстои участие на пушка в силния Държавен турнир „Левски“ в град София.
Да им пожелаем успех!
Последвайте ни и в Телеграм

