С 2,60 промила мъж падна от тротинетка

По първоначална информация, на 02.06.2026 г., около 16.30 ч., в гр. Гурково по бул.“Княз
Александър Батенберг“ се е движило индивидуално електрическо превозно средство,
неустановена марка и модел, управлявано от 46-годишен мъж, като губи контрол над
управляваното ППС и пада върху платното за движение. Мъжът е тестван за употреба на алкохол с техническо средство, уредът отчел 2,60 промила.

46-годишният водач е откаран от екип на ФСМП в болница в гр. Стара Загора. В РУ-Казанлък е изготвен констативен протокол за ПТП с пострадало лице и акт за установено административно нарушение.

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *