Националният ни отбор с четири победи досега на балканиадата в Сърбия

Девическият национален отбор, девойки старша възраст, водени от селекционера на ВК „Казанлък“ Петър Дочев, се изкачиха на второ място във временното класиране на балканиадата в Суботица, Сърбия.
Националният отбор на България записа четири победи по време на балканското първенство, като при последната си среща срещу състава на Македония момичетата на Дочев надделяха с 3:0 гейма. Преди това българките записаха успехи в срещите с отборите на Босна и Херциговина, Гърция и Румъния.  Единствената загуба за състава ни бе двубоят с Турция, който направи три успешни гейма и грабна победата във втория мач от надпреварата.
Туркините са трети във временното класиране, оглавено от състезателките на Сърбия. Именно срещу силния тим на домакините се изправят тази вечер от 19:00 часа българските волейболистки. В състава на нашите са и две от представителките на ВК „Казанлък“- посрещачката Йоана Николова и центърът Елица Баракова.