Четвъртокласник от ОУ „Георги Кирков“ впечатли на състезание по LEGO роботика

Денислав от 4. „Б“ клас на ОУ „Георги Кирков“ постигна забележителен успех в състезание по LEGO роботика, където се представи самостоятелно, но с увереността и уменията на цял отбор.

Младият конструктор успя да запише четвърто време в надпреварата и да се класира за полуфиналите, редом до трите най-добри отбора в състезанието. Впечатляващ е фактът, че негови конкуренти в тази фаза бяха гимназисти на около 16 години – доказателство за високото ниво на подготовка и талант на Денислав.

За смелостта, техническите си умения и отличното представяне той получи специална грамота от журито.

Училището изразява гордост от неговия успех и му пожелава още много вдъхновение, нови знания и бъдещи постижения в света на роботиката.

Браво, Денислав! Продължавай да мечтаеш и да покоряваш върхове!

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *