Честит 1 юни, скъпи деца!

Скъпи деца, Честит 1 юни – Международен ден на детето!

Днес е денят на усмивките, мечтите и безгрижните игри. От сърце ви пожелавам да растете здрави, щастливи и уверени в себе си, заобиколени от любов, грижа и подкрепа.

Нека всеки ваш ден бъде изпълнен с радост и светлина, с нови знания, верни приятели и вълнуващи приключения. Мечтайте смело, развивайте талантите си и никога не губете детското си любопитство към света.

Вие сте нашата надежда и бъдеще. Затова ще продължим да работим Община Павел баня да бъде място, в което всяко дете се чувства защитено, обичано и вдъхновено.

Пожелавам ви незабравим празник, изпълнен с много усмивки, игри и щастливи моменти!

Честит празник, мили деца!

Иса Бесоолу Кмет на Община Павел баня

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *