Скъпи деца, Честит 1 юни – Международен ден на детето!
Днес е денят на усмивките, мечтите и безгрижните игри. От сърце ви пожелавам да растете здрави, щастливи и уверени в себе си, заобиколени от любов, грижа и подкрепа.
Нека всеки ваш ден бъде изпълнен с радост и светлина, с нови знания, верни приятели и вълнуващи приключения. Мечтайте смело, развивайте талантите си и никога не губете детското си любопитство към света.
Вие сте нашата надежда и бъдеще. Затова ще продължим да работим Община Павел баня да бъде място, в което всяко дете се чувства защитено, обичано и вдъхновено.
Пожелавам ви незабравим празник, изпълнен с много усмивки, игри и щастливи моменти!
Честит празник, мили деца!
Иса Бесоолу Кмет на Община Павел баня
Последвайте ни и в Телеграм

