ОУ „Антон Страшимиров“ отбеляза Деня на спорта – празник, който ни напомня колко важно е движението, здравословният начин на живот и радостта от спорта.
Учениците от всички класове се включиха в различни активности – спортни игри, щафети и забавления на открито. Атмосферата беше изпълнена с усмивки, ентусиазъм и много положителна енергия.





Последвайте ни и в Телеграм

