Празник на спорта в ОУ „Антон Страшимиров“

ОУ „Антон Страшимиров“ отбеляза Деня на спорта – празник, който ни напомня колко важно е движението, здравословният начин на живот и радостта от спорта.

Учениците от всички класове се включиха в различни активности – спортни игри, щафети и забавления на открито. Атмосферата беше изпълнена с усмивки, ентусиазъм и много положителна енергия.

Последвайте ни и в Телеграм