ОУ „Кулата“ ни кани на своя празник на 14 май

За поредна година ОУ „Кулата“ ще отпразнува своя патронен празник на сцената на НЧ „Искра-1860“. Тържеството е насрочено за 14 май и ще започне от 18:00ч.

Очаква ни вечер, изпълнена с музика, емоции и вдъхновение.

На сцената ще излязат талантливите куленци, които са подготвили богата програма с изпълнения за публиката, в която ще бъдат техните учители и родители.

„Присъединете се към нас за един вечерен празник, изпълнен с музика и вълнение. Не пропускайте шанса да бъдете част от този вълнуващ момент и да споделим заедно радостта от празника!“ – споделят организаторите от ОУ „Кулата“.

Последвайте ни и в Телеграм