То е организирано от Превантивно-информационен център по зависимост към Община Стара Загора и ОДМВР-Стара Загора. Лектор бе доктор Иван Добринов, началник на отделение в Държавна психиатрична болница в гр. Раднево. В обучението участваха служители от районни управления при ОДМВР-Стара Загора, педагогически съветници и психолози от училищата на територията на област Стара Загора. Целият е да се формират знания и умения за съвместна работа на терен със зависими лица. Доктор Добринов говори за всички нови психоактивни наркотични вещества и ефектите от тях върху хората, които ги употребяват.
Последвайте ни и в Телеграм
