Мястото за отдих и пикник е оформено в парк „Тюлбето“ в Казанлък. През почивните дни то бе облагородено, като на терена бяха посадени над 100 дръвчета и храсти. Оформена е алея, сложена е бетонна пейка с масичка.
Идеята за облагородяване на мястото е на дамите от Инър Уийл клуб Казанлък – Роза Алба. Теренът, бе заравнен от Община Казанлък през седмицата, а през почивните дни дамите и приятели на клуба успяха да засадят дръвчета и храсти, да оформят алея пътеки и малък алпинеум.
Пазете дръвчетата и се наслаждавайте на уникалното място. Нека то се превърне в любима част за разходки и почивка споделят инициаторите и реализатори на идеята от Инър Уийл клуб Казанлък.


Последвайте ни и в Телеграм

