Ден на ученическото самоуправление в ОУ „Кулата“

В навечерието на своя патронен празник, на 8 май, петък, учениците на ОУ „Кулата“ управлението на своето училище в свои ръце.

Денят на ученическото самоуправление даде възможност на Куленци да се поставят на мястото на учителите, ръководството, училищния персонал и да усетят колко отговорност, труд и организация стоят зад всеки учебен ден.

С много ентусиазъм и сериозно отношение учениците се справиха отлично със своите роли и доказаха, че когато има желание и работа в екип, всичко е възможно. 

От ръководството на основното училище благодариха на всички участници за старанието, дисциплината и положителните емоции.

Продължавайте да бъдете активни, смели и отговорни млади хора! 

Последвайте ни и в Телеграм