В навечерието на своя патронен празник, на 8 май, петък, учениците на ОУ „Кулата“ управлението на своето училище в свои ръце.
Денят на ученическото самоуправление даде възможност на Куленци да се поставят на мястото на учителите, ръководството, училищния персонал и да усетят колко отговорност, труд и организация стоят зад всеки учебен ден.






С много ентусиазъм и сериозно отношение учениците се справиха отлично със своите роли и доказаха, че когато има желание и работа в екип, всичко е възможно.
От ръководството на основното училище благодариха на всички участници за старанието, дисциплината и положителните емоции.
Продължавайте да бъдете активни, смели и отговорни млади хора!
Последвайте ни и в Телеграм

