Младият казанлъшки творец Георги Гечев организира първата си самостоятелна изложба „Избягай с Мен“, а откриването е от 18:00 часа в зала „Иван Милев“ на ул. „Искра“ 4.
Гечев е част от екипа на Литературно-художествен музей „Чудомир“ и вече направи своя дебют като автор на „Веселите врабчета” – книга с комикси за малки и големи, която бе представена по време на Чудомирови празници 2025 г.
Тази вечер можем да се запознаем с изкуството и светогледа на художника и неговите творби. Специални гости ще бъдат момчетата от алтернативна музикална банда „Чуваме Се“ с техните оригинални песни. Организаторите на изложбата обещават изненади и добро настроение.

Последвайте ни и в Телеграм

