Шест гола преди изборите на 6-ти

С 4:2 приключи предпоследният домакински двубой за ФК „Розова долина“ на стадион „Севтополис“ срещу деветия в класирането на Трета лига- Югоизток – тимът от Свиленград. След гол от съблекалните, още в третата минута, казанлъчани поведоха чрез Владислав Калайджиев, а автор на второто попадение в двубоя стана опитният Кристиян Петров. Отново Калайджиев бе точен за класическото 3:0 във финалните минути на първото полувреме.

След 65 минути игра влезлият юноша на „розите“ Михаел Лалев, заменил капитана Атанас Апостолов, прибави четвъртия гол в срещата, с ефектна задна ножица. С новите три точки в актива си ФК „Розова долина“ се изкачи на четвъртото място в класирането на Трета лига- Югоизток, на пет точки от лидера „Загорец“ Нова Загора. Другата добра новина за казанлъшкия футболен клуб, освен новите екипи за отбора, е завръщането на ветерана Ангел Янев, начело на ДЮШ. Новината за presstv.bg съобщи президентът на ФК „Розова долина“ Георги Мермеклиев.