Румен Радев ще връчи мандат на ГЕРБ–СДС за съставяне на ново правителство в рамките на 51-ото Народното събрание (НС) след Нова година.
Това обяви самият той по време на консултациите днес.
Румен Радев: Загадка за хората извън парламента е какво точно стана с бюджета
„Предстои Рождество Христово и политическото ожесточение трябва да отстъпи. Ще връча първия мандат след Нова година!“, обяви Радев.
„Изтърсакът в семейството трябва да действа най-много, за да бъде забелязан. Може да сме най-малки, но сме най-дейни. Ние сме редови граждани, виждаме, че една среда не работи – затова се намесихме“. Това каза лидерът на „Величие“ Ивелин Михайлов на президента Румен Радев по време на консултации на „Дондуков“ 2.
Източник: новини бг
Последвайте ни и в Телеграм

