Днес са получени злоумишлени съобщения за три учебни заведения на територията на ОДМВР-Стара Загора – 3 училища /от тях едно в Казанлък, едно в с. Братя Кунчеви и едно в с. Загоре/. Действано е по процедура. Полицейски служители са извършили проверки навсякъде, съмнителни предмети не са намерени. Учебният процес е продължил. Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства продължава.
Последвайте ни и в Телеграм
