На няколко километра от павелбанското село Александрово откриха преди минути живо и здраво детето, което изчезна от дома си снощи около 20:00 часа.
Полиция, пожарникари и доброволци правят от снощи обходи в селото и около него. Последно детето, което е на 2,5 години, е било видяно близо до реката. Полицията извърши разпити на родители и съседи.
Кметът на Община Павел баня организира и наблюдаваше издирването.
„Обявеният за издирване Райчо Куршум е намерен днес от доброволци и полицейски служители на 3- 4 км от с.Александрово, посока с. Осетеново. Детето е живо, предадено е на близките си и предстоят медицински прегледи, което е рутинна процедура за установяване на здравословното му състояние“, съобщиха от ОДМВР – Стара Загора.
Последвайте ни и в Телеграм

