Казанлък приема държавните финали по волейбол за девойки U20

През тази година турнирът, който ще определи новия шампион на България при девойките-старша възраст, е от 26 до 30 април в зала „Багира“ с участието на осем отбора. Жребият за Държавните финали по волейбол на България за девойки под 20 години бе изтеглен в БФ Волейбол.

„Казанлък Волей“ и пловдивският „Марица“ бяха първите два финалиста в Държавното първенство. Двата тима спечелиха първите две места след редовния сезон в група В-1 от шампионата за тази възраст и по регламент се класираха директно за спора за титлата. „Марица“ спечели убедително първото място без загуба. „Розите“ са втори с две загуби.

Всички мачове на нашите момичета са в 17:00 часа, като освен на живо в залата, мачовете ще могат да бъдат наблюдавани и онлайн през сайта на клуба.