Протест заради дупки на пътя Бузовград-Средногорово

Жители на казанлъшкото село Средногорово затвориха, днес, пътя към селото. От години постоянно подават сигнали за опасни дупки по пътя, който е осеян и с кръпки и по който стават чести инциденти. Пътят е част от републиканската пътна мрежа и за преминаването му се изискват винетки. „състоянието на пътя е отвратително, две коли на места трудно се разминават заради дупките и има постоянни предпоставки за катастрофи“ споделят протестиращите.

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *