Днес учениците на ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ в Казанлък отбеляза 150 години от гибелта на Христо Ботев. Представителна група от училището се включи в честването, организирано от Община Казанлък пред паметника на великия революционер, поет и публицист в парк „Розариум“. С цветя, уважение и минута мълчание беше изразена благодарност към подвига и саможертвата на българските герои, оставили светла следа в историята на родината.




Последвайте ни и в Телеграм
