ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ отбеляза смъртта на Христо Ботев

Днес учениците на ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ в Казанлък отбеляза 150 години от гибелта на Христо Ботев. Представителна група от училището се включи в честването, организирано от Община Казанлък пред паметника на великия революционер, поет и публицист в парк „Розариум“. С цветя, уважение и минута мълчание беше изразена благодарност към подвига и саможертвата на българските герои, оставили светла следа в историята на родината.

Последвайте ни и в Телеграм

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *